KOMUNIKAT ORGANIZATORA

Drogie Biegaczki, Drodzy Biegacze.

Z wielką przyjemnością corocznie organizujemy dla Was Bieg o Breńskie Kierpce. Bardzo się cieszymy, że możemy wspólnie z Wami przeżywać niezapomniane, nie tylko sportowe emocje. Dokładamy wszelkich starań, aby impreza stała na wysokim poziomie organizacyjnym, o czym mogliście się nieraz przekonać, a Wasze zadowolenie to dla nas priorytet.

Jako Organizatorzy musimy brać pod uwagę wiele kwestii, z którymi wiąże się organizacja tak dużego przedsięwzięcia i każdorazowo reagować na pojawiające się, często nowe sytuacje, których nie da się wcześniej przewidzieć. Z uwagi na fakt, iż reprezentujemy Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna, jednostkę podległą Urzędowi Gminy Brenna, podczas organizacji między innymi wspomnianego biegu, dysponujemy środkami publicznymi, dlatego robimy to każdorazowo świadomie i rozważnie. W związku z powyższym oraz bazując na analizie rynku biegowego, której dokonaliśmy w ostatnim czasie oraz procesu zapisów i płatności na nasz bieg w latach ubiegłych, stanęliśmy w obliczu podjęcia niełatwej, ale koniecznej decyzji o obniżeniu tegorocznego limitu uczestników do 400 osób.

W związku z osiągnięciem tego progu informujemy, że zamykamy listę startową i nie przyjmujemy już wpłat. Wszystkie wpłaty, które zostaną zaksięgowane zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego zostały wysłane.

Organizator